ارتقا لپ تاپ ایسوس

برای اینکه بتوانید سرعت پردازش و خروجی گرفتن از مدل های مختلف لپ تاپ ایسوس و به خصوص مدل های میان رده و پایین رده این برند را افزایش دهید باید به فکر روشهای مختلف ارتقا لپ تاپ ایسوس باشید که در این مورد حتماً باید اطلاعاتی را در مورد قطعات مختلفی که قابلیت ارتقا دارند به دست آورده و البته از یک مرکز مطمئن و معتقدم که از دستگاه و تجهیزات بسیار به روز و پیشرفته و همچنین نیروی متخصص استفاده می‌کند بهره مند شوید تا بتوانید بدون هیچ دغدغه ای مشکلات مربوط به سرعت لپ تاپ خود را برطرف نموده و با یک لپ‌تاپ سریع توانید تمامی نرم افزارها را به صورت همزمان و با سرعت بالا اجرا و پردازش کنید.

نمایندگی ایسوس در تهران علاوه بر مشاوره رایگان و تخصصی در زمینه ارتقا لپ تاپ ایسوس تمامی قسمتهای سخت افزاری قابل ارتقا لپ تاپ را با استفاده از لوازم جانبی اصلی و اورجینال که در اختیار دارد به صورت کامل و با تضمین و ارائه کتبی ارتقا می‌دهد که در این مورد پس از عملیات ارتقا شما می توانید از گارانتی معتبر نیز بهره مند شده تا در صورت بروز مشکلات برای قطعات و یا عدم بالا رفتن سرعت لپ تاپ خود بتوانید از این گارانتی برای برطرف کردن مشکلات به صورت کاملاً رایگان بهره مند شوید.

 

چه قطعاتی قابلیت ارتقا دارند؟

قبل از اینکه تمامی راهکارهای ارتقا لپ تاپ ایسوس را مورد بررسی قرار دهیم باید به این نکته اشاره کنیم که چه قطعاتی از لپ تاپ های ایسوس قابلیت ارتقا را در هم در صورتی که بخواهیم مدلهای مختلف لپ تاپ را با سرعت بالاتری در اختیار داشته باشیم می‌توانیم به سراغ ارتقا کدام قطعات سخت افزاری برویم.

ابتدا در نظر داشته باشید اگر لپ تاپ شما از نظر سخت‌افزاری کانفیگ بسیار مناسبی دارد و به دلایل مختلفی ممکن است سرعت آن پایین آمده باشد حتماً باید از سرویس و خدمات یس کامل لپ تاپ ایسوس و همچنین برطرف کردن مشکلات نرم‌افزاری آنکه توسط تیم فنی و تخصصی نمایندگی این برند در تهران انجام می‌شود استفاده کنید تا بتوانید سرعت لپ تاپ خود را به میزان قبلی افزایش دهید اگر به دنبال این هستید که بتوانید سرعت بیشتری را بر روی لپ تاپ خود داشته باشید باید حتماً به سراغ ارتقاء سخت افزاری لپ تاپ بروید.

ارتقا لپ تاپ ایسوس

رم و حافظه داخلی دو عنصر بسیار مهم در تعیین میزان قیمت و همچنین نوع نیاز کاربران برای خرید انواع مدل های مختلف لپ تاپ هستند که این دو قطعه سخت افزاری را در هنگام ارتقا می توان به راحتی با استفاده از قطعات مدل های دیگر و یا افزایش آن ارتقا دهید.

ارتقای قطعات سخت افزاری دیگر مانند پردازنده مرکزی و پردازنده گرافیکی به همراه میزان حافظه در اختیار گرفته شده آن برای بسیاری از مدل ها و مدل های جدید لب تاپ های ایسوس امکان پذیر نیست و در صورتی که بخواهید این کار را انجام دهید قطعاً هزینه‌های بسیار زیادی ممکن است برای شما تحویل داده شده و از نظر اقتصادی برای شما نسبت به خرید یک لپ تاپ جدید به صرفه نباشد کما اینکه در بسیاری از مدت ها نیز این امکان به صورت کامل وجود ندارد و شما نمی توانید به هیچ عنوان پردازنده مرکزی و گرافیکی لپ تاپ ایسوس خود را ارتقا دهید.

نکته مهم دیگری که قبل از ارتقاء لپ تاپ ایسوس باید به آن اشاره کنم این است که برای ارتقا و میزان آن حتماً باید به افراد متخصص مشورت کنید تا با توجه به مدل دستگاه شما از قطعات سخت افزاری برای ارتقا لپ تاپ استفاده کنند که این موضوع باعث می‌شود تا راندمان کاری لپ تاپ شما با توجه به هزینه ای که انجام میدهید حفظ شود و البته هزینه‌های شما نیز به صورت بهینه تر برای ارتقا لپ تاپ ایسوس مصرف شود.

 

تعویض هارد و حافظه داخلی

حافظه داخلی همان قسمتی که شما فایل ها و نرم افزار های مختلف را بر روی آن ذخیره می کنید و نقش بسیار مهمی در اجرای نرم افزارها و پردازش آنها به عهده دارد و زمانی که شما بتوانید از حافظه ssd بر روی لپ تاپ خود استفاده کنید قطعاً سرعت آن نسبت به حافظه های پیشفرض بسیاری از مدل های مختلف لپ تاپ ایسوس یعنی همان حافظه hd بیشتر خواهد بود.

حافظه لپ تاپ ssd فیت های مختلفی ارائه می شود که شما باید با توجه به میزان نیاز خود و همچنین هزینه‌هایی که مدنظر دارد و البته میزان کارکردی که از لپ‌تاپ انتظار دارید از مدل‌های مختلف این حافظه استفاده نموده و یکی از آنها را بر روی لپ تاپ خود نصب نمایید که این کار با توجه به ساختاری که این نوع هارد و حافظه دارد باعث می‌شود تا سرعت لپ تاپ شما به میزان قابل توجهی افزایش پیدا کند.

در نظر داشته باشید که هر چقدر در ارتقا لپ تاپ ایسوس از حافظه و ظرفیت ssd بیشتر و بالاتر استفاده کنید، قطعاً سرعت لپ تاپ شما بالاتر خواهد بود نباید این نکته را باید در نظر داشته باشید که حافظه مورد نظر باید با کانفیگ لپ تاپ شما سازگار باشد و لپ تاپ از این نوع حافظه پشتیبانی کند.

افزایش سرعت لپ تاپ ایسوس

ارتقا رم لپ تاپ ایسوس

یکی دیگر از مواردی که می تواند باعث ارتقاء لپ تاپ ایسوس و افزایش سرعت آن شود اضافه کردن رم و افزایش میزان ظرفیت آن می‌باشد. رم یارام عنوان حافظه نهان و پنهان لپ تاپ های ایسوس نقش اصلی و کلیدی را در پردازش اطلاعات و خروجی گرفتن از نرم افزارهای مختلف را در زمانی که شما بتوانید این میزان حافظه را با توجه به نیاز خود را افزایش دهد قطعاً سرعت بسیار بیشتری را بر روی لپ تاپ خود شاهد خواهید بود.

به طور مثال اگر از لپ تاپ استفاده می‌کنید که به صورت پیش فرض از رم ۴ گیگ بر روی خود پشتیبانی می کند با افزایش این میزان را به رم ۸ گیگ یا ۱۲ گیگ می توانید سرعت بسیار بالاتری را برای اجرا و پردازش نرم افزارهایی مانند فتوشاپ و نرم افزارهای ادیت فیلم و تصاویر داشته باشید.

باز هم به این نکته اشاره کنیم که ارتقا لپ تاپ ایسوس از طریق رم نیز باید حتما با مشورت کارشناسان انجام شود زیرا لپ‌تاپ‌ها با توجه به ظرفیت اسمی و پیش‌فرض که برای آنها تعریف شده است از میزان خاص رم پشتیبانی می کنند.

 

افزایش پردازنده و گرافیک

شاید تصور شما این باشد که مانند کامپیوترهای خانگی به راحتی بتوانید پردازنده و گرافیک لپ تاپ ها را نیز تعویض کنید و آنها را ارتقا دهید اما این کار برای لپ تاپ ها و به خصوص رفتار‌های مدل جدید امکان‌پذیر نبوده و در برخی از مدل‌ها به هیچ عنوان شما نمی‌توانید پردازنده مرکزی یا همان سی پی یو و پردازنده گرافیکی را ارتقا دهید.

البته در برخی از مدل های بسیار قدیمی لپ تاپ های ایسوس این امکان با تهیه سخت افزار کاملا مطابق با لپ‌تاپ بسیار سخت و هزینه بر خواهد بود امکان پذیر است که از نظر اقتصادی با توجه به خرید لپ تاپ جدید امکان پذیر و توجیه اقتصادی ندارد.

در انتهای این نکته نیز اشاره کنم اگر قصد دارید از خدمات ارتقای لپ تاپ ایسوس بهره‌مند شوید حتماً باید ابتدا با کارشناسان ما مشاوره‌های لازم را انجام دهید تا قطعات مورد نظر برای لپ تاپ شما به صورت اصلی و اورجینال در این مرکز تهیه می‌شوند تهیه شده و بر روی لپ تاپ جایگذاری شوند.

مطالب اخیر

4 نظرات

پیام بگذارید

Call Now Buttonبا ما تماس بگیرید