خدمات ویژه ما در نمایندگی ایسوس

کیفیت قطعات

یکی از دغدغه های اصلی مشتریان ایسوس قطعا کیفیت قطعات است.

سرعت و دقت

یکی از اولویت هایی که در دفاتر خدمات ارجعیت دارد سرعت و دقت عمل است.

نیروی متخصص

از تمام موارد در پروسه تعمیر که بگذریم یکی از مهمترین عوامل نیروی متخصص است.

پشتیبانی فروش

پشتیبانی فروش در نمایندگی رسمی ایسوس به چند روش صورت میگیرد.

ضمانت خدمات

تعهد و تضمین همیشه یکی از مهمترین ارکان در راستای مشتری مداری است.

بهترین قیمت

بهترین قیمت ممکن همواره یکی از مهمترین دغدغه ها در تعمیر دستگاه ها است.

خدمات ما

نمایندگی ایسوس وظیفه  دارد با خدماتی بی نظیر تمامی مشکلات دستگاه ها و محصولات این برند برای هموطنان عزیر را برطرف نماید.

با توجه به توسعه ی این برند در سطح کشورمان ما تصمیم گرفتیم با تاسیس یک مرکز برای پشتیبانی از محصولات این شرکت، دغدغه های مشتریان برای خرید، استفاده و تعمیرات این محصولات را از بین ببریم.

تعمیرات انواع مدل های مختلف لپ تاپ، تبلت و تلفن های همراه ایسوس در این مرکز توسط متخصصین و مجرب ترین کادر تعمیرکاران کشوری انجام می شود.

این تعمیرکاران با استفاده از علم روز دنیا و همچنین تجهیزات مختلف و کاملاً به روز می توانند در کوتاه ترین زمان ممکن عیب یابی محصول و سپس تعمیر آن را انجام دهند.

برای ارائه ی خدمات بهتر به مشتریان تعمیرات محصولات ایسوس در این مرکز در دو بخش تعمیرات سخت افزاری و نرم افزاری صورت می گیرد.

بنابراین تمامی خدمات سخت افزاری مانند تعمیر و  یا تعویض قسمتی از دستگاه و خدمات نرم افزاری مانند نصب و یا آپدیت کردن برنامه های مختلف روی دستگاه را می توانید در این مرکز انجام دهید.

در این مرکز اگر نیاز داشته باشید قطعه ای از دستگاه خراب و معیوب مورد نظر تعویض شود، از قطعات اصلی و اورجینال استفاده می شود تا هیچ گونه خطری کارایی و عمر مفید دستگاه را تهدید نکند.

ارائه ی گارانتی تعمیر باعث شده است تا مشتریان علاوه بر اطمینان از کیفیت بالای تعمیرات با اطمینان بیشتری محصولات خود را به دست متخصصین ما بسپارند.

Call Now Buttonبا ما تماس بگیرید